08. 05. 2024

Prezentace a start:

Sokolovna Tišnov  7:00 – 10:00 hodin
– pěší trasy 20, 26, 31 a 40 km
– cyklotrasy 24, 45 a 62 Km (i s návratem do Tišnova)

Doubravník, nádraží ČD  8:00 – 10:00 hodin
– pěší trasy 8 a 12 km

Borač, nádraží ČD  8:00 – 10:15 hodin
– pěší trasy 13 km

Více info na stránkách TJ Sokol Tišnov

Účastí na Dálkovém pochodu Pernštejnskou župou můžete zároveň podpořit také Domácí hospic Porta Vitae provozovaný Oblastní charitou Tišnov, který zajišťuje péči nevyléčitelně nemocným v jejich domácnostech na Tišnovsku a Kuřimsku. Podpořit jej můžete dvěma způsoby:

1. Pochod je součástí celorepublikové iniciativy Běhy pro hospice. Kdo chce podpořit tišnovský domácí hospic, může se zaregistrovat k účasti na pochodu na www.behyprohospice.cz a přispět na náš hospic. Nezáleží na tom, zda trasu poběžíte, půjdete pěšky nebo na kole.
  2. Každý, kdo se pochodu zúčastní, se může také občerstvit na stanovišti Oblastní charity Tišnov v Sejřku. Celá výše výtěžku z občerstvení poputuje na tišnovský Domácí hospic Porta Vitae.