ZAPŮJČENÍ SOKOLSKÉHO PROMOSETU – OLOMOUC

Chcete lépe propagovat Sokol na svých akcích?

Můžete nyní BEZPLATNĚ využít sokolskou sadu – "promoset" a vypůjčit si ji ve vzdělávacím středisku ÚŠ ČOS v Olomouci.

Promoset se skládá z

1x nafukovací brána 8x3 m,

1x nafukovací totem 2 m,

2x stany 3x3 m,

Při vypůjčení počítejte pouze s vratnou kaucí ve výši 5 000 Kč (v případě vypůjčení celého promosetu) nebo 2 000 Kč (při vypůjčení části promosetu), která by měla pokrývat případné vzniklé škody na materiálu.

Lze zapůjčit i jednotlivé části promosetu, není nutné si rezervovat a zapůjčit celý komplet.

Promoset se rezervuje na e-mailu jnemrava@sokol.eu, tel. +420 724 842 719, v případě volného termínu bude rezervace potvzena. Aktuální rezervace můžete zkontrolovat v kalednáři rezervací.

Kalendář aktuálních rezervací

Podmínky k zápůjčce
  1. Volný termín pro rezervaci (rezervace jsou prováděny dle došlých požadavků, maximálně rok dopředu).
  2. Zajištění vlastního odvozu, dovozu setu – vyzvednutí v týdnu před, vrácení v týdnu po akci, pokud ve specifických případech (např. v době dovolených) nebude domluveno jinak.
  3. Šetrné, zodpovědné zacházení se setem, vysušení před sbalením, důsledné kotvení při venkovním použití (případné poškození, ihned hlásit).
  4. Dodání fotodokumentace z akce (několik reprezentativních fotek z akce poslat e-mailem na press@sokol.eu). Fotky mohou být využity pro propagaci ČOS (v případě potřeby Vás bude kontaktovat komunikační tým ČOS).
Orientační rozměry pro přepravu

STAN – 170x30x50 cm, váha cca 25 kg

BRÁNA – 100x50x40 váha cca 25 kg

TOTEM – 100x50x30 cm váha cca 20 kg

Komplet lze naložit (při troše snahy) do většího osobního auta typu kombi (např. octavia combi) při sklopených zadních sedačkách. Lépe, pohodlněji na vozík či do dodávky.

Správa: Jan Nemrava, ÚŠ ČOS středisko Olomouc

Místo pro vyzvednutí: Rooseveltova 34, Olomouc