Jako pomoc pro vzdělavatele jednot a žup budeme v této složce postupně zveřejňovat podpůrné a metodické materiály v podobě plakátů určených k tisku ve formátu A3 nebo A2. Najdete zde nejprve výběr z článků z nejnovějších Vzdělavatelských listů, který budeme doplňovat o starší čísla i o texty věnované významným výročím či událostem z historie i současnosti sokolského hnutí. Více naleznete ZDE.

Celý rok je plný výročí, která jsou spojena se Sokolem či sokolskými osobnostmi. Pro jejich přehled a připomenutí v župách a jednotách můžete využít sokolské kalendárium.

Obohaťte svou sokolskou knihovnu

Vzdělavatelský odbor připravil také seznam publikací, které má ve svých sbírkách vícekrát a je možnost u Martina Klementa požádat o jejich zapůjčení pro vaše sokolské knihovny. Detaily se dozvíte v této aktualitě, kde je i seznam publikací.