Předvánoční setkání cvičitelů 27. 11. 2022

ÚCS žen a seniorek pro Vás připravil tradiční akci Předvánoční setkání cvičitelů, která se uskuteční v neděli 27. listopadu 2022. Můžete se těšit na cvičení a hry s vánoční tematikou, vánoční dílničky a možná přijde i Mikuláš se svou družinou. Pozvánku naleznete zde.

Adventní procházky sokolských seniorů 27. 11. - 24. 12. 2022

Akce bude probíhat v době Adventu od 27. listopadu do 24 prosince 2022.

Jaký je úkol účastníka? V uvedeném termínu vyrazit na procházku pokud možno každý den (ale není podmínkou) a zdolané kilometry zapsat do přiloženého Záznamníku (jednoduchá tabulka v excelu, dá se i vytisknout a vyplňovat ručně). Záznamník po ukončení akce účastník odešle na adresu lkocmichova@sokol.eu, případně poštou na adresu OV ČOS. Účast je individuální, pokud půjdou účastníci na procházky např. ve dvojici, vyplňuje každý svůj Záznamník. Na procházkách se nezapomeňte vyfotit (třeba u nějaké pěkné vánoční výzdoby nebo u něčeho zajímavého...) a fotku zašlete spolu se Záznamníkem.

Započítáme každý kilometr a i letos vyhodnotíme, kam až bychom spolu doputovali, kdybychom vyrazili z Tyršova domu a z našich procházek udělali štafetu. V prvním ročníku jsme téměř obešli 50. rovnoběžku, ve druhém jsme vzdušnou čarou došli z Prahy až do Los Angeles. Kam se to podaří letos?

Pozvánka zde. Záznamník kilometrů ke stažení zde

Generální partneři