Česká obec sokolská

Předvánoční setkání cvičitelů 27. 11. 2022

ÚCS žen a seniorek pro Vás připravil tradiční akci Předvánoční setkání cvičitelů, která se uskuteční v neděli 27. listopadu 2022. Můžete se těšit na cvičení a hry s vánoční tematikou, vánoční dílničky a možná přijde i Mikuláš se svou družinou. Pozvánku naleznete zde.

Adventní procházky sokolských seniorů 27. 11. - 24. 12. 2022

Akce bude probíhat v době Adventu od 27. listopadu do 24 prosince 2022.

Jaký je úkol účastníka? V uvedeném termínu vyrazit na procházku pokud možno každý den (ale není podmínkou) a zdolané kilometry zapsat do přiloženého Záznamníku (jednoduchá tabulka v excelu, dá se i vytisknout a vyplňovat ručně). Záznamník po ukončení akce účastník odešle na adresu lkocmichova@sokol.eu, případně poštou na adresu OV ČOS. Účast je individuální, pokud půjdou účastníci na procházky např. ve dvojici, vyplňuje každý svůj Záznamník. Na procházkách se nezapomeňte vyfotit (třeba u nějaké pěkné vánoční výzdoby nebo u něčeho zajímavého...) a fotku zašlete spolu se Záznamníkem.

Započítáme každý kilometr a i letos vyhodnotíme, kam až bychom spolu doputovali, kdybychom vyrazili z Tyršova domu a z našich procházek udělali štafetu. V prvním ročníku jsme téměř obešli 50. rovnoběžku, ve druhém jsme vzdušnou čarou došli z Prahy až do Los Angeles. Kam se to podaří letos?

Pozvánka zde. Záznamník kilometrů ke stažení zde

 

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace