Vítejte na stránce Činovnického kalendáře určeného pro sokolské župy a tělocvičné jednoty! Jsme tu pro všechny činovníky, kteří chtějí být v obraze o důležitých událostech a termínech spojených s jejich činností.

Náš kalendář je založen na populárním a spolehlivém Google kalendáři, což znamená, že můžete využívat všechny jeho výhody a přednosti. Google kalendář je známý svým jednoduchým a intuitivní rozhraním, které usnadňuje správu a organizaci času. Můžete snadno přidávat, upravovat a sdílet události s ostatními činovníky, což usnadňuje koordinaci a spolupráci. Každý uživatel sokolského gmailu navíc může využívat neomezený počet Google kalendářů pro vlastní potřebu.

Díky synchronizaci s dalšími zařízeními, jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače, budete mít váš kalendář vždy při ruce, ať jste kdekoli. Navíc můžete nastavit upozornění, abyste nezapomněli na důležité termíny a události.

Další výhodou Google kalendáře je možnost využívat různé pohledy kalendáře, jako je týdenní, měsíční nebo agendový pohled. To vám umožní rychlý a přehledný přístup k vašim plánům a událostem.

Nezáleží na tom, zda jste činovníkem sokolské župy nebo tělocvičné jednoty, naše stránka je otevřená všem činovníkům, kteří se zajímají o důležité události a termíny ve své činovnické činnosti.

Našli jste chybu? Chybí Vám nějaký důležitý termín? Pište na kalendar@sokol.eu