Aktuality ze sokola

Jak již aktuální situace naznačuje, nebude 28. října 2020 možné uskutečnit žádný z 32 závodů v českých městech. Proto se organizátoři Sokolského běhu republiky rozhodli oslavu vzniku naší země pojmout individuální výzvou, kdy každý účastník bude moci vyběhnout 28. října kdekoliv bude chtít.

Na webových stránkách prosokoly.sokol.eu byl aktualizovány materiály týkající se zápisu změn do spolkového rejstříku.

I přes nepřízeň počasí, které nebylo úplně sváteční a také přes hygienické opatření které nás tento rok zkouší jsme se 28.9. sešli na slavnostním křtu nového kurtu pro plážové sporty které jsme si v našem Sokole postavili svépomoci. A jelikož naše pozvání přijali také špičkoví čeští beach volejbalisté tak o krásné momenty nebyla nouze.

Více aktualit