Česká obec sokolská

Večerní škola cvičitelů

 

Letošní podzim byla zrušena řada vzdělávacích akcí a tak Vám Ústřední škola přináší nabídku tří on-line seminářů se zajímavými lektory a tématy.

 

“Chceme udržet zájem o vzdělávání mezi cvičiteli a trenéry i v době, která neumožňuje osobní setkávání. Mile nás překvapila pozitivní odezva na tuto nabídku”, říká o projektu ředitel Ústřední školy ČOS Martin Chlumský. 

 

Semináře jsou určeny všem zájemcům, účast je zdarma a pro připojení stačí pouze v daný den a čas kliknout na odkaz uvedený na konci stránky.

 

 

Na co se můžete těšit

 

19. 11. 2020 od  19:30 do 20:30 - Vše, co potřebujete vědět o horní končetině (Mgr. Alena Krásová)

Letem světem anatomií, kineziologií a vývojem funkcí ruky a celé horní končetiny s fyzioterapeutkou Ájou. A navíc se dozvíte, jak se o ně starat, aby nás nebolely. 

Záznam z přednášky (dostupný do 19. 12. 2020)

 


26. 11. 2020 od 19:30 do 21:00 - Kolik do kořenů, tolik do koruny, aneb "motivujeme" děti ke sportu (Mgr. Adam Blažej, PhD.)

Webinář pro všechny trenéry a cvičitele o tom, jak správně motivovat své cvičence nejen k lepším výkonům a podpořit jejich radost z pohybu. Důležitá je i role samotného cvičitele. Jaká vlastně je a na co by "správný" cvičitel/trenér neměl zapomínat? 

 


3. 12. 2020 od 19:30 do 21:00 - Sokolství (Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc.)

sestru Hogenovou jistě není nutné příliš představovat. Přednáší na Pedagogické fakultě UK, kde je zároveň vedoucí Oddělení filosofie a etiky, zabývá se tématy jako pohyb, pravda, tělo a tělesnost a filosofií sportu. Ve webináři se budeme zabývat otázkou sokolství. 

 


 

Webináře proběhnou na tomto odkazu: https://meet.google.com/ato-icpm-kag

Technické požadavky pro připojení jsou uvedeny v nápovědě služby Meet Google.

 

 

Newsletter

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

Partnerské organizace