Česká obec sokolská

ODBOR SPORTU ČOS

PŘEDSEDNICTVO ODBORU SPORTU 

Zvolené dne 8. 5. 2019 na valné hromadě sportů registrovaných na odboru sportu ČOS na období červen 2019 - červen 2022.

Mgr. Syrový Petr 
předseda 
e-mail: psyrovy@sokol.eu 
tel: +420 257 007 384

Džavoronok Milan 
I. místopředseda 
e-mail: milan@dzava.cz 

Ing. Sosnovec Josef 
II. místopředseda 
e-mail: jsosnovec@sosios.cz 

Ing. Tomek Karel
III. místopředseda
e-mail: tomek2000.dka@seznam.cz

Bc. Haupt Jan, DiS 
člen
e-mail: haupt.jan@gmail.com 

Bc. Hlobil Tomáš 
člen 
e-mail: hlobiltomas@email.cz

Ing. Richterová Tereza 
členka
e-mail: terkarichterova@seznam.cz

Mgr. Perun Vítězslav 
člen 
e-mail: vipersport@seznam.cz 

Pokorný Luděk
člen
e-mail: Ludek.pokorny@skvflorbal.cz

Bc. Postl Jaroslav
člen
e-mail: jaroslav.postl@gmail.com

Cedidlo Jiří 
člen 
e-mail: cedidlo.jiri@centrum.cz

Mgr. Šrolerová Kamila
členka
e-mail: srokam@centrum.cz

Lebeda Michal
člen
e-mail: uslebeda@seznam.cz

SEKRETARIÁT

Ing. Zuzana VOJÁČKOVÁ 
e-mail: zvojackova@sokol.eu 
tel: + 420 257 007 387 

METODICI

Mgr. Blanka  BLANDOVÁ 
e-mail: bblandova@sokol.eu 
tel: + 420 257 007 337 

Mgr. Jaroslav Marek 
e-mail: jmarek@sokol.eu 
tel: +420 257 007 270

Bc. Jan UHLÍŘ 
e-mail: juhlir@sokol.eu 
tel: +420 257 007 345 

Mgr. Petr SYROVÝ
e-mail: psyrovy@sokol.eu 

KOMISE SPORTŮ ČOS 

V období od 1. prosince 2018 do dubna 2019 se konaly valné hromady sportů OS ČOS, na kterých byli zvoleni noví předsedové a členové komisí Odboru sportu ČOS pro období květen 2019 - červen 2021.

Atletika  
Vítězslav Perun
e-amil: vipersport@seznam.cz

Badminton 
Václav Drašnar 
e-mail: drasnarvaclav@seznam.cz

Basketbal
Ing. Miroslav Janovský
e-mail: janovsky@nemjh.cz

Bojová umění
Pavel Trunec 
e-mail: pavel.trunec@mska.cz

Florbal
Pavel Sláma
e-mail: sali.sali@email.cz

Házená 
Petr Kudláček
e-mail: petr.kudlacek@seznam.cz

Judo
Robert Moteff
e-mail: moteff@volny.cz

Fotbal
Vlastimil Stenzl
e-mail: stenzl@hotmail.com 

Kuželky 
Tomáš Baranyi
e-mail: baranyi@volny.cz 

Lyžování
Mgr. Arnošt Binter
e-mail: abinter@volny.cz 

MFK
Martin Valent
e-mail: martin.valent@seznam.cz

Moderní gymnastika 
Jindřiška Emmerová 
e-mail: jemmer@atlas.cz

Národní házená
Pavel Souček
e-mail: sugystupno@seznam.cz 

Nohejbal
Bohumil Ščučka
pověřený zástupce

Sportovní gymnastika
Martin Taftl
e-mail: martin.taftl@seznam.cz

Stolní tenis
Jiří Kopřiva
e-mail: kopriva.ping@seznam.cz

Šachy 
Ing. Lubor Franc 
e-mail: lfranc@cmail.cz 

Šerm 
Pavel Vaníček 
e-mail: vanpav@post.cz

Taneční sporty 
Ing. Jiří Buroň
e-mail: buroji@technoprojekt.cz

Tenis
Ing. Aleš Vejšický
e-mail: tsmvysocany@seznam.cz

Volejbal
Milan Džavoronok
e-mail: milan@dzava.cz

Zápas
Rostislav Pinkas
e-mail: rostislav.pinkas@prg.aero

Newsletter

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

Partnerské organizace