Česká obec sokolská

Vzdělávací středisko Olomouc

Vzdělávací středisko bylo založeno v roce 2008 v Olomouci jako odloučené pracoviště Ústřední školy ČOS. Vzniklo především kvůli zlepšení dostupnosti vzdělávacích akcí pro cvičitele moravských žup. Později Vzdělávací středisko administrativně přešlo pod župu Olomouckou – Smrčkovu, a to z důvodů jak ekonomických tak i pro zjednodušení administrativní zátěže.

Vzdělávací středisko na programu vzdělávacích akcí úzce spolupracuje s Ústřední školou ČOS i s Odborem všestrannosti a s župami spádové oblasti. Každoročně připravuje přibližně 15 vzdělávacích akcí, školení a seminářů, kterými se snaží pokrýt všechny odbornosti, věkové kategorie, novinky a trendy v oblasti sportu pro všechny i žádaná tradiční témata.

Dále se vzdělávací středisko, respektive jeho pracovník Jan Nemrava podílí na vzdělávacích akcích, organizaci soutěží i další činnosti OV ČOS, ÚŠ ČOS, na akcích krajské úrovně i na práci župy Olomoucké - Smrčkovy, případně okolních žup.

Program akcí VSO 2021

Pozvánky na aktuální akce:

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace aktuálně pozastavujeme zvěřejňování dalších plánovaných akcí, připravené akce se budeme snažit uskutečnit dle možností v náhradních, bezpečných termínech.

Seminář Kineziotaping pro cvičitele - Olomouc -27.2. 2021  (aktuálně odložen na přízněivější dobu - nový termín bude vypsán, jakmile bude reálný)

Seminář Pohybové hry s míčem pro žactvo - Olomuc 13.3.2021 (aktuálně odložen na přízněivější dobu - nový termín bude vypsán, jakmile bude reálný)

Seminář Využití bosu v hodinách všestranosti (aktuálně odložen na přízněivější dobu - nový termín bude vypsán, jakmile bude reálný)

Oblastí sraz RDPD 27.3. zrušen (aktuálně bez náhrady)

Seminář Úvod do cvičení jógy dle B.K.S. Iyengara 17.4.2021 (aktuálně odložen na přízněivější dobu - nový termín bude vypsán, jakmile bude reálný)

Seminář Táborové hry 23 - 25. 4. (aktuálně odložen na přízněivější dobu - nový termín bude na červen, pokud to půjde)

Školení Cvičitelé pobytu v přírodě III. třídy (duben, červen - aktuálně odložen na přízněivější dobu - nové termíny vypíšeme operativně, jakmile to bude reálné)

 

Další pozvánky na akce z programu, či další akce budeme průběžně doplňovat. Vzhledem k omezením s Covidem předpokládáme ještě další změny termínů. (pokud to bude možné, akce se pokusíme uskutečnit v příhodnější dobu ještě letos).

Newsletter

Generální partner

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace