Grafický editor canva

Vytvářejte plakáty, přání, příspěvky na sociální sítě a další tiskoviny pro svou jednotu nebo župu na jednom místě. Jak na to, najdete v návodu nebo si vše krok po kroku vyzkoušejte spolu s Terezou Lojdovou, která vás provede webinářem.

Do editoru CANVA se dostanete online (nebo přes aplikaci) na adrese canva.com pomocí následujících přihlašovacích údajů:

• Login: grafika@sokol.eu
  • Heslo: uloženo na sdíleném disku Spolkové dokumenty po přihlášení sokolským e-mailem

Grafický manuál

Veškeré informace, loga, písmo, barvy a tiskové materiály v novém vizuálním stylu Sokola najdete v manuálu, který je umístěn na sdílené aplikaci Brandcloud na adrese sokol.brandcloud.pro.

• Login: grafika@sokol.eu