Výjimečná sokolská gymzóna
na veletrhu For Kids

02. 10. 2024

S velkým nadšením oznamujeme, že se Sokol se znovu zúčastní veletrhu FOR KIDS. Od pátku 4. října do neděle 6. října se máte na co těšit! Sokol připravuje něco opravdu výjimečného – gymzónu o velikosti 570 metrů čtverečních, což je nejvíce, co jsme kdy na veletrhu připravili.

Sokolská gymzóna se bude nacházet v hale číslo pět. "A nabídne návštěvníkům jedinečnou příležitost vyzkoušet si různé pohybové aktivity a hry, které podporují zdravý životní styl a aktivní přístup k volnému času. Na děti i rodiče čeká spousta zábavy a nových zkušeností, které podpoří jejich fyzickou kondici a kreativitu," říká Denisa Bartůňková z Odboru všestrannosti ČOS.

Kromě gymzóny budeme mít také promo stánek, kde se můžete dozvědět více o činnosti Sokola, našich programech a dalších akcích, které organizujeme. Náš tým vám rád zodpoví všechny otázky a poskytne informace o tom, jak se zapojit do sokolských aktivit.

Otevírací doba veletrhu je následující:

• pátek a sobota: 10:00 – 18:00
  • neděle: 10:00 – 16:00

Přijďte se k nám podívat, užít si aktivní víkend a poznat, co Sokol může nabídnout vám a vašim dětem. Těšíme se na vaši návštěvu!

Takhle to na For Kids vypadalo loni:

For Kids 2023