Sokol roku 2021
Nominujte své favority

20. 01. 2022

Slavnostní vyhlášení cen prestižní sokolské ankety Sokol roku 2021 se uskuteční 19. 4. 2022 v Tyršově domě v Praze. Ještě pořád můžete nominovat sestry a bratry ze svých jednot, kteří si ocenění, podle Vás, zaslouží. Uzávěrka nominací je 31. 1. 2022. I letos se budou oceňovat nejen sportovci, ale i cvičitelé, trenéři a v neposlední řadě i kulturní a vzdělavatelské počiny.

ODBOR VŠESTRANNOSTI

Pokud chcete nominovat cvičitelku, cvičitele, nejlepší kolektiv nebo máte adepta na Cenu Radky Daňkové (objev roku), napište na svou župu.

• Cena Radky Daňkové – objev roku 18-35 let
  • Cvičitelka roku
  • Cvičitel roku
  • Kolektiv roku

Určitě najdete v každé župě někoho, koho můžete nominovat aspoň do některé z kategorií.

ODBOR SPORTU

Nominační formuláře najdete na webových stránkách "prosokoly" v sekci "nejúspěšnější sportovec ČOS roku 2021 v rámci ankety Sokol roku" ZDE.

• nejlepší sportovec do 18 let
  • nejlepší sportovec 18 - 23 let
  • nejlepší sportovec - dospělí
  • nejlepší kolektiv do 18 let
  • nejlepší kolektiv - dospělí
  • nejlepší trenér
  • nejlepší jednotlivec v kolektivních sportech

VZDĚLAVATELSKÝ ODBOR

Chceme ocenit mimořádné počiny v rámci sokolské kultury a vzdělavatelské práce. Navržen může být jednotlivec, kolektiv, jednota nebo i župa.

• Kulturní počin
  • Vzdělavatelský počin
  • Cena ČOS Fair Play Aloise Hudce

Formulář pro všechny kategorie ZDE.

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SOKOLA ROKU 2021 SE USKUTEČNÍ 19. 4. 2022 V TYRŠOVĚ DOMĚ V PRAZE!

Veškeré informace o anketě, včetně loňských výsledků, jsou ZDE.