Česká obec sokolská

Každý z výletů s Penny
přilákal stovky zájemců

18. 10. 2023

Stovky zájemců přilákal každý ze série výletů, které letos pořádalo od jara do podzimu Penny s Českou obcí sokolskou. V rámci návaznosti na projekt Hýbeme se hezky česky zavedly trasy rodiny a dětmi na různá místa republiky a všude si zájemci užili sportovně-kulturní program a mnohde i koncert.

První výlet se konal v květnu v Milovicích a další například v DačicíchMníšku pod BrdyMariánských Lázních, Vlašimi či v Bílině. Mezi štace patřila i Litovel a také Jablonec nad Nisou, Přerov a poslední akci hostil v půlce října Český Krumlov.

"Za nás dopadly výlety skvěle, i když jsme několikrát čelili nepřízni počasí, tak i přesto si to účastníci velice užívali. Vážíme si této spolupráce," řekla Blanka Svobodová, Senior Marketing Specialist z Penny Market s.r.o., a dodala: "Dokonce i na závěr v Českém Krumlově s námi sokolové byli v dešti až do úplného konce, za což jsme moc rádi."

Organizátoři z Penny poděkovali všem sokolům, kteří se na plánování a organizování výletů podíleli. A obzvláště chválili tělocvičné jednoty z Milovic, Hronova, Křemže a Kamenného Újezdu

V lokalitách s koncertem v průměru chodilo na výlety 300 až 400 lidí a koncertu se účastnilo okolo 500 až 600 lidí. V Jablonci nad Nisou byl největší počet účastníků - na výlet se vydalo 472 lidí a hudební produkci si přišlo poslechnout 2000 lidí.

Délka tras se lišila dle dějiště, ale většinou byla okolo pěti kilometrů, menší děti si mohly zvolit kratší trasu. Součástí výletů byly zábavné úkoly pro děti s odměnou za jejich splnění. Vše bylo zdarma a v cíli někdy došlo i na ochutnávky grilovaných pochoutek. Vrcholem býval koncert zpěváka Michala Davida.

Cílem bylo, aby si den užili všichni - celé rodiny třeba i s prarodiči, nebo, aby šla trasa projít ideálně také s kočárkem, což se povedlo. Všem MOC DĚKUJEME!!!

Na fotky se můžete kouknout níže nebo na webu Hýbeme se hezky česky.

 

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace