13. 06. 2023

Vyhodnocení dětského sportovního odpoledne - 2023

Navazuje na akci 6. června 2023 - Dětské sportovní odpoledne T.J. Sokol Plzeň - Doubravka

Vyhodnocení a předání medailí v jednotlivých věkových kategoriích se uskuteční v úterý 13. června 2023 v 16.30 hod. ve venkovním areálu. Zhruba od 17 hod. bude následovat program v duchu zábavného rodinného odpoledne, kdy budou do akce a soutěžení zapojeni skutečně všichni – děti i dospělí. Očekáváme tedy, že ve sportovním tentokrát dorazí i rodiče.
POZOR: Letos na vás čeká velké sportovní překvapení! Zábavu si užijí i ti, kteří třeba nezvládli dorazit předchozí týden na dětské sportovní odpoledne.

V uvedených úterních termínech se pravidelná cvičení rodičů a dětí (16 hod.), ani cvičení předškoláků (17 hod.) neuskuteční. Těšíme se na vás všechny, přijďte si zasoutěžit a zúročit celoroční snažení vašich dětí. Určitě vám rády předvedou svoje sportovní dovednosti a poměří síly se svými kamarády.