Česká obec sokolská
Aktuality

Vzhledem k tomu, že se nemůžeme scházet při vánočních akcích, rozhodla se Komise pobytu v přírodě OV ČOS uspořádat vánoční výzvu, která vás zaručeně vytáhne do přírody. Je vhodná pro jednotlivce, malé dětské oddíly i pro rodiče s dětmi. Pojďte s námi udělat radost lesním zvířátkům tím, že jim společně ozdobíte Vánoční strom!

VÍCE

Máš zkušenosti s PR nebo z médií, umíš komunikovat, vyznáš se na sociálních sítích a orientuješ se ve sportovním prostředí? Pokud ano, dej nám vědět. Česká obec sokolská je organizace s téměř 160letou historií – stavíme na tradici, ale zároveň se držíme jednoho z Tyršových hesel „kde strnutí, tam smrt“. Chceme jít pořád dopředu a v rámci komunikační strategie Sokol 2030 máme spoustu zajímavých projektů a plánů.

VÍCE

Pokud chcete pořídit "echt" sokolský dárek, předplaťe svým blízkým, sestrám, bratrům a kamarádům předplatné časopisu Sokol na rok 2021. Jeho součástí jsou samozřejmě i Vzdělavatelské a Metodické listy.

VÍCE

Hvězdná atletka a ambasadorka České obce sokolské Barbora Malíková zaklepe na objektiv kamery a zve diváky: „Pojďte se podívat do sokolského světa.“ Tak začíná video, kterým se Sokol představuje uživatelům českého YouTube. Umístěno je v nejprestižnějším reklamním formátu, tzv. mastheadu, který na stránkách YouTube.com existuje.

VÍCE
VÍCE AKTUALIT
Kalendář
14
02

Sokolské výlety - Vycházka po Vyšehradě

Skvělý individuální výlet s úkoly v období zavřených sportovišť

21
02

Sokolské výlety - Létání po Točné

Skvělý individuální výlet s úkoly v období zavřených sportovišť

25
02

Sokolské výlety - Krčský lenoch

Skvělý individuální výlet s úkoly v období zavřených sportovišť

Rychlé odkazy + časopis
Sokol v regionech
Eshop
Sociální sítě

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Newsletter

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

Partnerské organizace