Aktuality

Vzhledem k tomu, že se nemůžeme scházet při vánočních akcích, rozhodla se Komise pobytu v přírodě OV ČOS uspořádat vánoční výzvu, která vás zaručeně vytáhne do přírody. Je vhodná pro jednotlivce, malé dětské oddíly i pro rodiče s dětmi. Pojďte s námi udělat radost lesním zvířátkům tím, že jim společně ozdobíte Vánoční strom!

Máš zkušenosti s PR nebo z médií, umíš komunikovat, vyznáš se na sociálních sítích a orientuješ se ve sportovním prostředí? Pokud ano, dej nám vědět. Česká obec sokolská je organizace s téměř 160letou historií – stavíme na tradici, ale zároveň se držíme jednoho z Tyršových hesel „kde strnutí, tam smrt“. Chceme jít pořád dopředu a v rámci komunikační strategie Sokol 2030 máme spoustu zajímavých projektů a plánů.

Pokud chcete pořídit "echt" sokolský dárek, předplaťe svým blízkým, sestrám, bratrům a kamarádům předplatné časopisu Sokol na rok 2021. Jeho součástí jsou samozřejmě i Vzdělavatelské a Metodické listy.

Hvězdná atletka a ambasadorka České obce sokolské Barbora Malíková zaklepe na objektiv kamery a zve diváky: „Pojďte se podívat do sokolského světa.“ Tak začíná video, kterým se Sokol představuje uživatelům českého YouTube. Umístěno je v nejprestižnějším reklamním formátu, tzv. mastheadu, který na stránkách YouTube.com existuje.

VÍCE AKTUALIT

Sokolské výlety - Vycházka po Vyšehradě