Vážené sestry, vážení bratři,

blíží se XVII. všesokolský slet, který bude, již tradičně, naší největší prezentací směrem k široké veřejnosti. Chceme proto, aby proběhl co nejlépe a dostál důležitosti, která je sletům dána historicky.

Uvědomujeme si ale, že uspořádání tak velké akce nebude v současné době lehké.

Proto se na Vás obracíme s prosbou o pomoc.

Podpořte připravovaný slet tím, že si koupíte dobrovolnou sletovou známku v hodnotě 100 Kč, která má v roce 2022 formu elektronického certifikátu.

K této formě jsme se rozhodli, protože je snadná a nezatěžuje jednoty zbytečnou administrativou.

Známku je možné objednat individuálně, za celou rodinu, tým či oddíl, ale i za jednotu či župu.

Vaše podpora znamená jistotu konání XVII. všesokolského sletu a udržení jeho úrovně z roku 2018. Příspěvky vybíráme na transparentní účet a tyto finanční prostředky budou použity výhradně na přípravu a organizaci sletu.

Jak jsme v prodeji dobrovolné sletové známky úspěšní můžete průběžně sledovat na této stránce, nebo přímo na transparentním účtu.

Těšíme se na setkání!

Za sletový tým

Hana Moučková

starostka ČOS

Jak to celé funguje?
  • Přes formulář nám nahlásíte kolika sletovými známkami chcete podpořit konání XVII. všesokolského sletu.
  • Obratem obdržíte e-mailem instrukce k platbě a certifikát ve formátu PDF s věnováním.
  • Příslušnou částku pak pošlete na transparentní účet České obce sokolské č.u. 6256155329/0800 vedený u České spořitelny, a.s. do 15 dnů od odeslání formuláře.
  • Poskytnutím finanční částky na tento účet budou některé osobní údaje plátce zveřejněny na internetových stránkách Banky (jméno a příjmení nebo název T. J. Sokol, částka, variabilní symbol a zpráva pro příjemce).
  • Na grafu níže jsou vidět průběžné žebříčky nejštědřejších přispěvatelů. Kliknutím na ikony v levé části přepínáte zobrazení žebříčků jednotlivců, jednot a sokolských žup. Graf se aktualizuje 1x za 15 minut.

Koupit známku

Našli jste na stránce chybu? Kontaktujte nás na na sletova-znamka@sokol.eu