05. 06. 2021

Podolská míle (projekt Evropská míle)

Na Podolskou míli můžeš vystartovat v sobotu 5. června kdykoliv mezi 10. a 12. hodinou - my tam budeme a změříme ti čas! Je jedno, jestli na trasu ujdeš, vyběhneš, proběhneš nebo vezmeš na procházku sovje turistické hole. Důležité je, že se budeme hýbat.
Lehčí trasa má zhruba 1,6km je bez převýšení a je vhodná pro jakoukoliv věkovou skupinu. Je po asfaltu - ideální pro odrážedla, dětská kola, inline se taky dají.
Těžší trasa má zhruba 2km a provede tě 70m převýšení nahoru na Kavky a pak zase zpátky 70m dolů k sokolovně. Budou tam nezapomenutelné výhledy.
Pro online zaregistrované budeme mít připraveno vše. Ale klidně přijď i bez registrace - formulář vyplníme na místě a můžeš hned startovat.
Naběhané míle darujeme v projektu Evropské míle na podporu projektu, aby děti nejezdily do školy autem, ale třeba na kole nebo pěšky.