01. 06. 2022

Kategorie :                Soutěžní kategorie

·        D10, D12, D14

·        H10, H12, H14

Nesoutěžní tréninkové kategorie :

·        T1 – krátká, T2 – dlouhá

·        TF – fáborková (povoleno stínování rodičů) – 2 mapy

·        HD10F – fáborková (bez rodičů) – 1 mapa

Nesoutěžní kategorie pro začátečníky / veřejnost

·        Z1 (rodiče s dětmi, bez fáborků) – 2 mapy

Doprava

a parkování :             Ulice Trojská prochází rekonstrukcí a možnosti parkování jsou výrazně omezené, tudíž pro příjezd použijte výhradně MHD. Doporučujeme BUS 112 od stanice metra C Nádraží Holešovice, vystupte na zastávce „Čechova škola“.

Cesta do centra bude značena modro-bílými fáborky, dbejte zvýšené opatrnosti, prochází se stavbou.

Vzdálenosti :             Centrum – start          400 m

Cíl – Centrum             450 m

Mapa :                        Císařský ostrov, Stav k 04/2022, rozměr A3

Měřítko 1:4000, e = 2 m

Mapový klíč ISSprOM 2019-2

Mapa nebude vodovzdorně upravena.

Terén :                       Parková zeleň a zpevněné komunikace

Omezení běžecké

obuvi :                       Je zakázáno používat boty s hřeby, doporučujeme hladké běžecké boty. Trojská lávka má dřevěný povrch.

Ražení :                     Pro všechny kategorie (kromě Z1) bude použit elektronický způsob ražení systému SportIdent. SI jednotky budou pouze v kontaktním režimu. Ve startovním koridoru je závodník povinen provést vymazání (clear) a kontrolu vymazání (check). Při poruše elektronického ražení závodník razí kleštěmi do mapy (políčka „R“). V soutěžních kategoriích mapu s náhradním ražením odevzdá v centru pořadatelům, kde bude zkontrolována. Po doběhu do cíle je závodník povinen v centru vyčíst čip, a to i v případě, že nedokončí závod.

Kategorie Z1 razí kontroly pouze kleštěmi a měří si čas sami.

Popisy kontrol :        jsou uvedeny na mapě + ke stažení prostřednictvím ORIS, v centru závodu v omezeném množství

Prezentace :              v centru závodu 15:30 – 18:00 hodin

Start :                         00 = 16:00 hodin, poslední závodník odstartuje v 18:00 hodin

Cesta na start bude značena modro-bílými fáborky.

Přihlášky :                 1. termín: Do soboty 28.5.2022 do 23:59:59 hodin pomocí elektronického přihlašovacího systému ORIS. Neregistrovaní závodníci ČSOS se přihlašují pomocí jednorázové přihlášky v systému ORIS. Do přihlášky uveďte jméno, oddíl, číslo čipu a kategorii, případně požadavek na zapůjčení čipu (půjčovné 40,- Kč / ks). Od nečlenů ČSOS bude vybírána vratná záloha 800,- Kč za zapůjčení čipu.

2. termín: Do neděle 29.5.2022 do 23:59:29 hodin za zvýšené startovné.

Dohlášky na místě budou možné jen do vyčerpání náhradního množství map.

Vklady :                                                                                1. termín / 2. termín

Z1 :                                                     60 Kč / 60 Kč

TF, HD10F, HD10, HD12, HD14 :     60 Kč / 80 Kč

T1, T2 :                                              100 Kč / 160 Kč

Startovné preferujeme platit předem převodem na účet (č.ú.: 12137071/0100), platby za celý oddíl jsou vítány. Při úhradě uveďte VS 19nnnn, kde nnnn je číslo oddílu dle adresáře ČSOS.

Do poznámky platby uveďte "startovné PPŽ".

Platba by měla být připsána na účet pořadatele do 30.5.2022.

Doklad o zaplacení přineste s sebou na prezentaci.

Startovné lze výjimečně (myšleno v nouzi) platit hotově v den závodu na prezentaci.

Půjčovné SI čipu: 40 Kč/den (při ztrátě účtujeme 800,- Kč),

požadavek na zapůjčení čipu uveďte v přihlášce. Od závodníků

bez registrace v ČSOS bude vybírána v hotovosti při

prezentaci záloha 800 Kč.

Kategorie TF a Z mají v ceně automaticky druhou mapu pro

doprovod (pokud doprovod je).

Občerstvení :            Voda a šťáva bude u vyčtení v centru. V campu bude otevřena restaurace, kde lze zakoupit občerstvení (pivo, limo, káva, klobásy apod.). Další stánek s občerstvením je u Trojské lávky. Do restaurace nevstupujte ve znečištěné obuvi, aby příště bylo otevřeno !!! Boty s hřeby nejsou povoleny !!!

Školka :                     Nebude organizována

Protesty :                   Hlavnímu rozhodčímu závodu se vkladem 400 Kč.

GDPR :                       Přihláškou na závod každý účastník souhlasí se zveřejněním svých osobních údajů v platném formátu ČSOS v informačním systému ORIS. V průběhu akce budou pořizovány zpravodajské a propagační fotografie. Pokud nesouhlasíte s fotografováním, oznamte to výhradně fotografovi.

Funkcionáři

závodu :                     Milan Paukert – ředitel závodu