Oddíl sokolské všestrannosti má v naší jednotě více než stoletou tradici a sdružuje přednostně členy, kteří nechtějí sportovat vrcholově. Zdravé uplatnění v něm najdou i méně nadaní cvičenci. Zároveň dokážeme nabídnout vyžití i mimořádně nadaným dětem. O tom svědčí i mnohé úspěchy našich cvičenců v celostátních soutěžích. Zejména u dětí se snažíme najít individuální formu tak, aby cvičení bylo pro dítě přínosem.

Cvičenci jsou rozděleni do oddílů podle věku: nejmladší děti s rodiči, předškoláci, mladší a starší žactvo, dorost a dospělé členstvo. Starají se o ně dobrovolní cvičitelé, což je v Sokole tradicí.

Součástí našich aktivit je také pobyt v přírodě.

Nazdar sokolíci,

Blíží se nám nástup nového školního roku a tak na našem cvičebním rozvrhu pilně pracujeme. Nový rozvrh bude zveřejněn 5.9. zde a na Facebooku. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu Pkostka@sokol.eu.
Už teď se na vás těšíme.

Sokolu ZDAR!

PS: Pokud máte zájem prohlédnout si více fotek ze sokola, máme také instagram a najdete nás pod tj_sokol_malenovice a nebo Facebook: Sokol Malenovice

Seznam oddílů