V LETOŠNÍM ROCE SE AKCE KONÁ V TÝDNU OD 31. 5. DO 6. 6. 2021. Přidejte se k nám a rozhýbejme Čechy!

MOVE Week je jednou ze stěžejních akcí celoevropské kampaně zaměřené na propagaci sportu a tělesných aktivit „NowWeMove“, pořádané Mezinárodní asociací pro sport a kulturu (ISCA) jejíž je Česká obec sokolská jedním ze zakládajících členů. Od roku 2012 se díky této kampani podařilo rozhýbat 3 444 930 lidí ze 38 států světa.

Více o projektu MOVE Week a kampani NowWeMove ZDE

MOVE WEEK 2021

V týdnu od 31. 5.  6. 6. 2021 se uskuteční v České republice další ročník projektu MOVE Week v rámci ČOS, do kterého se mohou zapojit tradiční akce jako Sokolení, dny otevřených dveří, tradiční běhy, turistické pochody, ale i akce zcela nové.

Registraci pro letošní ročník můžete vytvořit online ZDE!

Sobota 5. 6. bude věnována projektu Evropské míle, která je také součástí kampaně #NowWeMove

EVROSPKÁ MÍLE 2021  #FindYourMile

Evropská míle je novu iniciativou pořádanou asociací ISCA oslavující radost z opětovného pohybu omezeného v důsledku vládních opatření.

Pojďme společně překonat vzdálenost jedné míle (1,609 km) formou chůze, běhu, jízdy na kole, kolečkových bruslích, skateboardu nebo dalšími způsoby pohybu a tuto vzdálenost darovat na podporu pohybu napříč Evropou.

Registraci do prvního ročníku můžete vytvořit online ZDE

Akce Evropské míle lze uspořádat dne 5. 6. nebo v jiném termínu (mimo projekt Move Week) a to nejpozději do 30. 6. 2021.

Více o projektu Evropské míle a darování mil ZDE

MOVE WEEK 2019

• 77 akcí v 70 městech (sokolských jednotách)

• 11 518 účastníků všech sokolských akcí