08. 10. 2022

Velký podzimní výlet 2022

Výlet nebylo možné v původním termínu uskutečnit z důvodu nepříznivého počasí - jako nový termín byla stanovena sobota 8. října 2022. Rozhodli jsme se akci současně spojit s připomenutím významného dne sokolstva.

Ostatní související informace zůstávají beze změn.

V týdnu 23.  30. září 2022 proběhne další ročník #BeActive Sokol spolu v pohybu

Tradiční týden akcí v sokolských jednotách, které veřejnosti ve všech částech republiky představují celou šíři sportovních, pohybových, kulturních i společenských aktivit Sokola.

S námi se kromě jiného můžete i letos vypravit na

Velký podzimní výlet pro celou rodinu

KDY                  ve středu 28. září 2022

START             hřiště T.J. SOKOL Plzeň – Doubravka, Hřbitovní ul.

registrace účastníků mezi 9.30–10.00 hod., vyzvednutí startovní karty

TRASA             nenáročná, značená fáborky, délka bude přizpůsobena aktuálnímu počasí

Čeká vás luštění zašifrované zprávy ve stylu slavného detektiva Sherlocka Holmese, odměna pro všechny výletníky a v cíli sladká prémie.