28. 10. 2022

Sokolský běh republiky Písek 2022

Obecné informace

Hlavní závod 5,35 km

Délka trati je 5,35 km. Trasa začíná uprostřed Palackých sadů u hudebního pavilonu (START/CÍL) a pokračuje přes Kamenný most okolo řeky (2). Před zimním stadionem se stáčí přes lávku na druhý břeh (3), odkud pokračuje stále podél řeky až na obrátku k Ševčíkově altánu (4). Odtud se běží zpět podél řeky přes lávku Dagmar Šimkové (5) a okolo zimního stadionu podél řeky (6) zpět přes Kamenný most do Palackých sadů. Závodníci se v průběhu trasy setkají s dlažbou, asfaltem, štěrkem a lesní cestou.

Dětský závod 0,8 km

Délka trati je jednotná pro obě kategorie a měří 800 metrů. Trasa začíná v Palackých sadech u hudebního pavilonu (START/CÍL) a pokračuje přes Kamenný most na jehož konci je obrátka (2) a děti běží zpět. Závodníci poběží po dlážděné cestě.

Startovné

Dospělí 150,- Kč