23. 09. 2021

Rodinné sportovní hry Sokola Pardubice

Rodinné sportovní hry začínají v 16:30 ve venkovním areálu T.J. Sokol Pardubice I, Jiráskova 29. Akce se mohou zúčastnit celé rodiny, které soutěží v plnění různých úkolů, které jsou odstupňovány obtížností podle věku. Každá rodina získává malé ocenění. Akce je ukončena pouštěním draků.

Ve čtvrtek 23.9.2021 se konaly Rodinné sportovní hry ve venkovním areálu T.J.Sokol Pardubice I za  slunečného počasí. Akce se zúčastnilo 160 dětí a 131 rodičů. Rodiny soutěžili v 11 sportovních disciplínách, při kterých plnili Sokolský znak zdatnosti. Součastí Rodinných sportovních her bylo pouštění draků. Akci zajištovalo 32 cvičitelů oddílu sokolské všestrannosti a proběhla za podpory ČOS a Městského obvodu Pardubice I.