22. 04. - 26.05. 2021

Registrace do soutěže Hýbeme se hezky česky

Až do 19. května máte možnost přihlásit svůj oddíl mládeže do soutěže nového partnere České obce sokolské obchodního řetězce PENNY.

Název soutěže je HÝBEME SE HEZKY ČESKY a oddíly v ní můžou získat finanční dar.

Vítězné oddíly si ve 155 regionech odnesou 15 tisíc korun, oddíly na 2. a 3. místě po 5 tisísích. Peníze můžete využít libovolně na vylepšení vybavení oddílu.

Co pro to udělat?

Prvním a nejdůležitějším krokem je registrace. Máte oddíl s mládeží do 18 let? Jděte na https://www.hybemesehezkycesky.cz/ a vyplňte přihlášku.

Důležitá informace je, že se může přihlásit více sportovních oddílů či oddílů všestrannosti z jedné T. J.

ČR je rozdělena na 155 mikroregionů, ve kterých se mohou oddíly přihlašovat.

Další fáze

1. kolo online hlasování na webu v termínu 3. - 30. 6.

Hlasovat pro svůj oblíbený oddíl může úplně každý jednou denně. Z tohoto hlasování vzejdou dva oddíly s nejvyšším počtem hlasů, které získají finanční odměnu. Třetí oddíl z mikroregionu vybere odborná porota na základě několika kritérií, jako je poutavost příběhu oddílu uvedeného při registraci. Tyto tři oddíly postupují do druhého kola

2. kolo - 2. - 29. 9.

rozhodne o tom, kdo dostane 15.000 Kč (1. místo) a 5.000 Kč (2. a 3. místo). Každý z oddílů v 2. kole bude mít ve „svých mikroregionálních“ obchodech Penny hlasovací boxy. O pořadí rozhoduje množství odevzdaných hlasovacích kupónů, které budou součástí účtenky.

Spolupráce s PENNY je dohodnuta jako dlouhodobá a staví na společných hodnotách s důrazem na komunitu a laskavost. „Jsem nesmírně ráda, že se našemu komunikačnímu týmu podařilo domluvit spolupráci s takto významným partnerem, který podpoří nejen ČOS, ale především naše jednoty, respektive oddíly v této těžké chvíli. Za to je potřeba společnosti Penny velmi poděkovat,“ řekla starostka Sokola Hana Moučková.

Aktuality akce
Více aktualit