Česká obec sokolská
26. 04. 2021

Webinář pro T. J. - Nová soutěž Hýbeme se hezky česky

19:00

Nový partner České obce sokolské obchodní řetězec PENNY připravil spolu se Sokolem soutěž na podporu sportovních oddílů mládeže. Soutěž s názvem “Hýbeme se hezky česky“ startuje 22. dubna a přihlášené oddíly v ní mohou získat dar až 15.000 korun, které mohou využít dle svých potřeb.

 

Webinář K Hýbeme se hezky česky 26. 4.

Odkaz na webinář: https://bit.ly/hybemese

Co pro to udělat?

Prvním a nejdůležitějším krokem je registrace. Máte oddíl s mládeží do 18 let? Jděte na https://www.hybemesehezkycesky.cz/ a vyplňte přihlášku.

Důležitá informace je, že se může přihlásit více sportovních oddílů či oddílů všestrannosti z jedné T. J.

Jak bude soutěž fungovat?

Registrace na Hýbeme se hezky česky začíná již tento čtvrtek 22. 4. a končí 19. 5. Smyslem soutěže je pomoci rozhýbat po roce nečinnosti notně ztuhlé sportování dětí na lokální úrovni.

ČR je rozdělena na 155 mikroregionů, ve kterých se mohou oddíly přihlašovat.

Ocenění budou vybrání dvoukolovým hlasováním.

1. kolo online hlasování na webu v termínu 3. - 30. 6. Hlasovat pro svůj oblíbený oddíl může úplně každý jednou denně. Z tohoto hlasování vzejdou dva oddíly s nejvyšším počtem hlasů, které získají finanční odměnu. Třetí oddíl z mikroregionu vybere odborná porota na základě několika kritérií, jako je poutavost příběhu oddílu uvedeného při registraci. Tyto tři oddíly postupují do druhého kola

2. kolo - 2. - 29. 9. rozhodne o tom, kdo dostane 15.000 Kč (1. místo) a 5.000 Kč (2. a 3. místo). Každý z oddílů v 2. kole bude mít ve „svých mikroregionálních“ obchodech Penny hlasovací boxy. O pořadí rozhoduje množství odevzdaných hlasovacích kupónů, které budou součástí účtenky.

Více informací, vyjádření představitelů Penny s ČOS ke spolupráci, vizuál kampaně a další informace najdete v aktualitě

Aktuality akce
Více aktualit
Newsletter

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace