Webinář k soutěži Hýbeme se hezky česky již dnes v 19h
Detailní představení projektu, odpovědi na nejčastější dotazy

26. 04. 2021

Komunikační tým České obce sokolské připravil pro všechny členy Sokola a především pro vedoucí mládežnických oddílů všetrannosti i sportovců webinář, k nové soutěži “Hýbeme se hezky česky“, kterou připravil nový partner ČOS obchodní síť PENNY.

Webinář se uskuteční JIŽ DNES (26. 4.) OD 19.00 detail akce najdete v kalendáři webu PRO SOKOLY

ZÁÁZNAM Z WEBINÁŘE NAJDETE ZDE -> https://bit.ly/zaznam_Hybeme_se

Případně můžete naskenovat událost přímo do vašeho elektronického kalendáře. U lepších telefonů stačí namířit na kód fotoaparát přístroje.

Vzhledem k množícím se dotazům zdůrazňujeme, že soutěž není spojena s fyzickým sportováním. Jde o to do 19. 5. se zaregistrovat na https://www.hybemesehezkycesky.cz/ a v II. fázi soutěže aktivovat své známé a přátele, aby dali hlas právě vašemu oddílu.

Důležité je v přihlášce věnovat pozornost oddílu „příběh“. I podle něj bude porota vybírat

Důležitá je také informace je, že se může přihlásit více sportovních oddílů či oddílů všestrannosti z jedné T. J.

Jak bude soutěž fungovat?

Registrace na Hýbeme se hezky česky začíná již tento čtvrtek 22. 4. a končí 19. 5. Smyslem soutěže je pomoci rozhýbat po roce nečinnosti notně ztuhlé sportování dětí na lokální úrovni.

ČR je rozdělena na 155 mikroregionů, ve kterých se mohou oddíly přihlašovat.

Ocenění budou vybrání dvoukolovým hlasováním.

1. kolo online hlasování na webu v termínu 3. - 30. 6. Hlasovat pro svůj oblíbený oddíl může úplně každý jednou denně. Z tohoto hlasování vzejdou dva oddíly s nejvyšším počtem hlasů, které získají finanční odměnu. Třetí oddíl z mikroregionu vybere odborná porota na základě několika kritérií, jako je poutavost příběhu oddílu uvedeného při registraci. Tyto tři oddíly postupují do druhého kola

2. kolo - 2. - 29. 9. rozhodne o tom, kdo dostane 15.000 Kč (1. místo) a 5.000 Kč (2. a 3. místo). Každý z oddílů v 2. kole bude mít ve „svých mikroregionálních“ obchodech Penny hlasovací boxy. O pořadí rozhoduje množství odevzdaných hlasovacích kupónů, které budou součástí účtenky.