29. 10. - 31.10. 2021

Mineral Tišnov

Minerál TIŠNOV je již tradiční významná mineralogická akce, která se pořádá v Tišnově dva krát do roka. Její historie sahá až do roku 1975. Patří tedy k nejstarším mineralogickým burzám ve střední Evropě. Výstava je určena jak pro příznivce minerálů v jejich surové podobě, tak pro milovníky minerálů zpracovaných do mnoha podob.

V rámci výstavy se tak můžete podívat na minerály a kameny všech barev, velikostí a různého složení. Šperky a výrobky z kamenů kombinované se stříbrem, ocelí, kůží a látkou, pak broušené kamínky a kameny všech velikostí, velké leštěné desky a kameny zkamenělých stromů, zkamenělé živočichy apod.

Letošní podzimní burza bude v protorách sokolovny a haly. Vzhledem ke složité dopravní situaci okolo sokolovny, které jsou způsobeny rekonstrukcí ulice Riegrova doporučujeme sledovat naše stránky, kde budou aktuální informace.

Sokol Tišnov         Mineral Tišnov