20. 09. 2022

Každý má svů sen

Klášterní kostel sv. Antonína Paduánského je již tradičním dějištěm koncertů, výstav, svateb a jiných kulturních a společenských událostí. Jelikož ale musí být kvůli opravě přístupového schodiště od října uzavřen, je ještě předtím na úterý 20. září od 19:00 připraven koncert muzikálových melodií „Každý má svůj sen …“, kterým se na několik měsíců s kostelem rozloučíme.

Publiku se představí sokolovská rodačka, zpěvačka Jana Hoffmannová, mladý a talentovaný zpěvák Ondřej Tolar a jejich hudební doprovod, klavíristka Hana Bezděková. Koncert bude mít charitativní nádech, vstupné je tedy dobrovolné a výtěžek půjde na dobrou věc. Vstupenky lze vyzvednout na vrátnici Sokolovské bytové a v Infocentru MDK Sokolov od 1. září. Neváhejte, počet vstupenek je z kapacitních důvodů omezený.

Členky T.J. Sokol Sokolov se chastají akci podpořit.

Generální partneři