01. 03. - 30.11. 2023

Akce 760 kilometrů

V letošním roce uplyne 760 let od první písemné zmínky o Komárovu! K tomuto výročí vyhlašuje naše T.J. VÝZVU ujet 760 km! K zapisování ujetých kilometrů na kole či koloběžkách (ne na elektrokoloběžkách!) budou sloužit „karty“, které budou možné získat i na webových stránkách či facebooku komárovského Sokola.

Akce "navazuje" na loňskou úspěšnou akci "120 km", kdy měli účastníci VÝZVY ujít 120 kilometrů ke 120. výročí založení komárovského Sokola.

Vyhodnocení výzvy bude počátkem měsíce prosince na Mikulášském pochodu. Karty bude možné až do konce listopadu vhodit do "speciální" schránky u sokolovny, popřípadě poslat poštou, případně naskenované poslat mailem na mailovou adresu: olga.kleknerova@seznam.cz

Akce se mohou zúčastnit nejen komárovští Sokolové!

Akce byla ukončena!

Bylo odevzdáno 24 cyklokaret "760 km" - od 15 mužů a 9 žen. Celkem se ujelo 62 642,76 km! Absolutní "vítěz" byl Pavel Kasík, který v období březen - listopad 2023 ujel 28 786 km! Nejlepší žena Raduška Reslová najela 2 822 km. Nejmladšími účastníky byli Běluška Andrtová ( 781,1 km) a její bráška Rostík (766,7 km).