Zveme Vás na pobyt do sokolské chaty v Rokytnici nad Jizerou. Nejkrásnější partie Krkonoš a Jizerských hor jsou z naší chaty na dosah. V zimních měsících je v provozu lyžařské středisko v Rokytnici nad Jizerou (Studenov a Horní domky).

Běžkařské tratě Vás zavedou na Dvoračky, a do nejvyšších partií Krkonoš – oblast Labské louky, Harrachovy kameny, Vrbatovy, Labské a Vosecké boudy či na Sněžné jámy. Jižním směrem je v blízkosti podhůří Krkonoš, vhodné zejména na letní turistické a cyklistické výlety. V Pasekách nad Jizerou jsou unikátní výhledy a Muzeum zapadlých vlastenců.

Západně jsou jen přes řeku Jizerské hory s krásnou rozhlednou Štěpánkou, autem jsou pak dostupné nekonečné běžecké tratě z Jizerky a v Polsku Jakuszyce – Szklarska Poreba.

Chata je určena pro individuální, nebo skupinovou rekreaci. Má velmi výhodnou polohu, v zimě cca 10min chůze od Ski areálu  (vleky pro děti i dospělé). V letním období lze využít její skvělé polohy pro pěší turistiku a cykloturistiku. V Rokytnici lze pronajmout sportovní halu, volejbalové kurty aj.

Rezervace: Zájemci o ubytování pište prosím pouze na e-mail sokolprosek@seznam.cz

Důležité upozornění: Klíče od pokoje, vstupních dveří a lyžárny sokolské chaty se vyzvedávají oproti vratné kauci 1000,- Kč/pokoj v Praze v sokolovně T. J. Sokol Prosek, Na Proseku 6/15, Praha 9 – Prosek u pověřeného člena Výboru, který s objednatelem ubytování sepíše Smlouvu o ubytování.

Možnosti ubytování

Celoročně

Stanování

Stání pro karavany

Příjezd k objektu autem

Ano

Ostatní možnosti dopravy

Parkování před chatou, cca 10 míst, lze zaparkovat i s autobusem.

Do Rokytnice jezdí pravidelná autobusová linka.

Možnosti pořádání akcí

Ano

Služby ubytování

- Sociální zařízení společné
- Společná kuchyně
- Parkoviště

Sportovní využití objektu

stolní tenis

Zajímavosti v okolí

horská pěší turistika, cyklovýlety, lyžařská střediska v blízkosti chaty 1 km Ski areál Studenov, 3,5 km Horní Domky a Sachrovka, 7 km Dvoračky, 3 km běžkařské trasy U kapličky, ostatní aktivity viz portál o Rokytnici.

Fotky ubytování