Česká obec sokolská

2023

 

2021

 

Trampolínisté ze Sokola dosáhli skvělých výsledků při reprezentaci České republiky na Mistrovství Evropy ve skocích na trampolíně , které se konalo 29. dubna až 2. května 2021 v olympijském městě Sochi v Rusku.

Mistroství Evropy se do letošního roku posunulo náhradou za loňské mistrovsví plánované do Gothenburgu ve Švédsku, které bylo po vypuknutí epidemie Covid-19 nejprve zrušeno a následně odloženo na rok 2021 do Ruska.

V kategorii juniorů Českou republiku reprezentovali Oliver Červinka, Max Křivanec, Lukáš Kubík a Matyáš Novák (všichni z oddílu TJ Sokol Kampa).  V soutěži družstev se celý český juniorský tým umístil na nádherném 6. místě. V soutěži jednotlivců se do semifinále mezi 24. nejlepších evropských skokanů probojoval Matyáš Novák, který skončil na úžasném 14. místě, a Max Křivanec, který si po perfektně provedené sestavě vybojoval místo 17.

Dalším úspěchem juniorů byla účast ve finále synchronních dvojic, kdy dvojice Lukáš Kubík a Max Křivanec dosáhli až na 7. místo.

Juniorky Michaela Juřičková (T. J. Rožnov pod Radhoštěm), Aneta Hrudová (Trampolíny Liberec) a Anna Tyllerová (T. J. Sokol Kampa), se v soutěži družstev umístily na nádherném 7. místě. Největším úspěchem kategorie juniorek byla také semifinálová účast Michaely Juřičkové, která se v celkovém pořadí umístila na 19. místě.

OS – trampolíny

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

PARTNER

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace