Česká obec sokolská
2023

 

2022

Přebor ČOS mládeže (2012 a mladší)

Místo: SH v Rokycanech
Kdy: 4.12.2022

Pozvánka ZDE

Přebor ČOS

Místo: Sportovní arena Sokola Letkov
Kdy: 30.7.2022
Pořadatel: T.J. Sokol Letkov

Výsledky ke stažení ZDE

V sobotu 30.7.hostila “Letkovská arena” futsalisty z Čech, Moravy i Slovenska na přeboru České obce sokolské v malé kopané. Kdo vyhraje  32. ročník bylo opět velice prestižní. Hrálo se ve dvou kategoriích do 40 let -6 družstev a nad 40 let -5  družstev, systémem každý s každým 12 minut jeden zápas. Většina  z 25 utkání byla velice dramatická .   

 Skupinu “mladých” ovládl československý tým Sklo a střepy. Druhé místo získala FC Bedna 98 (hráči z Prahy). Třetí skončil  domácí Sokol Letkov .Vyrovnanost prvních třech mužstev byla  neuvěřitelná. Všichni stejně bodů i rozdíl skore. Až penalty  musely rozhodnou  o 2 a 3 místě .

 Ve skupině “dříve narozených” si zajistil titul domácí Sokol Letkov. Parta kolem kapitána Jiřího Čechury (zvaný Belmondo)  si  vše pohlídala. Druhé místo putovalo na Sokol Letná Plzeň.  Pohár za třetí místo obržel  loňský vítěz SK Starý Plzenec.

Poháry od firmy JTF PARTNERSHIP přebrala první tři mužstva i nejlepší jednotlivci.            

Odměna  týmu pořadatelů je spokojenost hráčů, návštěvníků a hlavně setkávání kamarádů. Historije tohoto turnaje je velice pestrá. V minulosti zde hráli osobnosti  reprezentanti : Petra Divišová , Michal Holý i Jiří Sloup, který se  bohužel  na nás divá z fotbalovéhp nebe.                                       Článek za tým pořadatelů Karel Fiala

Fotky

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace