Už je tu zas vánoční čas
besídka klubu seniorů

17. 12. 2021

Župní klub sokolských seniorů PKSS vedený pod hlavičkou žup Barákovy a Jana Podlipného uspořádal v prosinci na závěr roku tradiční předvánoční besídku s programem Divadla pod Petřínem – Malé scény – tentokrát s vánočním programem „Už je tu zas adventní čas“.

V programu zazněly verše vtipné, vážnější i ty k zamyšlení, vánoční povídání a písničky za doprovodu kytary. Celý program v podání sester Jaroslavy Knížkové, Aleny Michlové a bratrů Buriana a Bartáčka se nesl v adventní náladě a některé texty vyvolaly i zamyšlení nad nadcházejícími zvyky Vánoc. Program se velmi líbil.

Sestry a bratři i svým sladkým příspěvkem na stůl navodili příjemnou předvánoční atmosféru. Po vystoupení Malé scény zavítal také Santa alias Mikuláš s čertíkem a malou nadílkou pro pobavení přítomných. Zbývající čas setkání se nesl v přátelském duchu, veselé náladě a v sokolské pospolitosti.

Text: Lenka Brandová