T. J. Sokol Plzeň - Skvrňany
uspořádal šibřinky

20. 03. 2023

Šibřinky mají v Sokole Plzeň - Skvrňany mnohaletou tradici. Do kostýmů se tu vždy převlékají nejen děti, ale i dospělí. Nechybí různá vystoupení členů jednoty a ani soutěž o nejlepší masku

Jsme jednou z jednot Sokolské župy Plzeňské, která pořádá tradiční sokolské šibřinky. V tomto roce se po covidové pauze konaly již sedmdesáté první. Měli jsme obavy, jaká bude návštěvnost, ale naše obavy se nenaplnily. Přišlo velké množství spokojených návštěvníků a to potvrzuje, že naše šibřinky jsou  v Plzni stále oblíbené. Součástí šibřinek je vždy vystoupení členů naší tělocvičné jednoty.

Také pokračuje tradice dětských maškarních šibřinek, při kterých se představují veřejnosti naši malí cvičenci. V programu je přehlídka a ocenění nejlepších masek i různé soutěže.

Autoři: náčelník a náčelnice, Sokol Plzeň Skvrňany