Sokolové v Mladé Boleslavi pořádali
tradiční šibřinky

06. 03. 2024

V neděli 25.2.2024 se uskutečnil v TJ Sokol Mladá Boleslav opět tradiční dětský karneval v rámci sokolských šibřinek. Bezmála padesát dětí v krásných maskách si zacvičilo na stanovištích, zaskotačilo s pejskem, který nám předvedl své kousky a pobavilo při tanci a zpěvu dětských písniček.

Princezny, policisté, kostlivci nebo třeba Šebestová. Děti a jejich rodiče byli při tvorbě kostýmů opravdu kreativní. V mladoboleslavské sokolovně se jich sešla téměř padesátka.

Jako každoročně nechyběla diskotéka, taneční soutěž a fotosoutěž o nejlepší masku. Dvě hodiny hudby, zábavy a pohybu jsme si všichni moc užili a už teď se těšíme na příští rok a také na naše další tradiční sokolské akce jako jsou červnová akademie pro rodiče a přátele, zářijový Sokol spolu v pohybu nebo Noc sokoloven. Těšíme se na všechny zájemce o zdravý všestranný pohyb.

Text: Olga Vašková, náčelnice Sokola Mladá Boleslav

Foto: Petr Linhart