Sokolové mohou získat software zdarma nebo s výraznou slevou
Zapojte se do programu TechSoup zdarma

13. 05. 2021

Členové České obce sokolské mohou pro svou činnost v oddílech, jednotách či župách získat řadu softwarů nebo IT služeb levněji nebo úplně zdarma. A to díky spolupráci se Sdružením Via, které v České republice koordinuje program TechSoup. Řada jednot už takto zprostředkovaných programů využívá. Vy teď můžete také.

Sport je s nejmodernějšími technologiemi své doby spojen odedávna. A teď nemluvíme jen o odolných sportovních materiálech, funkčních tkaninách nebo jiných chytrých gadgetech. Podobně přirozené je spojení sportu a výpočetních technologií. Ať už pro komunikaci, zapisování výsledků nebo koordinaci sportovních akcí. Věděli jste, že díky programu TechSoup můžete dosáhnout na užitečný software nebo IT služby levněji či úplně zdarma?

A co můžete u TechSoup získat?

S trochou nadsázky můžeme říct, že TechSoup uspokojí téměř všechny vaše softwarové potřeby. Co se týká každodenní spolupráce, například dokumentů a tabulek, můžete sáhnout po oblíbených produktech od Microsoftu nebo použít elegantní řešení od Googlu. Pro komunikaci v týmu můžete zvolit například intuitivní Slack nebo Workplace od Facebooku. V současné době jsou čím dál tím využívanější nástroje pro videohovory, jako například Zoom, který u nás také najdete.

Vaši kyberbezpečnost pak zajistí antiviry od Bitdefender a NortonLifeLock, případně software pro správu přístupů Okta. Kreativní duše, které chtějí například vytvářet letáky, stříhat videa nebo upravovat fotografie z turnajů, u nás levněji získají služby od Adobe (třeba PhotoShop nebo InDesign) nebo od české firmy Zoner.

TechSoup ČR - advertorial

Kromě toho u nás najdete například také zdatného pomocníka na vizualizaci dat Tableau nebo hardware od Cisca či od Compuritas. Veškerý přehled našich produktů najdete na webu.

Jak se k nám zaregistrovat?

Jednoduše tak můžete učinit na našem webu. V průběhu registrace se vás zeptáme na zařazení podle vaší aktivity. Pro vás, sokolské organizace je určena přímo kategorie amatérské sportovní kluby, pokud bychom měli z vaší přihlášky pocit. V průběhu ověřování vaší registrace vás můžeme kontaktovat a vyžádat si další potřebné dokumenty.

Když si budete vybírat programy pro svoji organizaci, mějte prosím na paměti, že naši jednotliví partneři (např. Microsoft, Google, Adobe atd.) mohou mít různá nastavená dodatečná kritéria.  Mohou také požadovat vyplnění dalších informací pro vyhodnocení oprávněnosti nebo nastavit různé podmínky pro frekvenci a velikost žádostí o dary. Podrobné informace o těchto kritériích najdete na samostatných stránkách k jednotlivým partnerům a jejich programům. Informace o tom, na jaké programy má vaše organizace nárok, najdete po registraci a přihlášení v sekci Můj účet.

Pokud byste potřebovali cokoliv vědět, určitě se na nás obraťte ne e-mailu podpora@techsoup.cz. Přejeme hodně zdaru a budeme se těšit na setkání nad novými technologiemi.