Projekt Hýbeme se hezky česky
Dokázal překvapit a potěšit i puberťáky

13. 01. 2022

Chtěla bych moc poděkovat za projekt Hýbeme se hezky česky, který připravila Česká obec sokolská společně s obchodním řetězcem Penny. Zpočátku jsem ani nedoufala, že by náš malý florbalový oddíl mohl postoupit do druhého kola tohoto projektu a ve výsledku jsme měli tak obrovské štěstí, že jsme se umístili na druhém místě!

Rády bychom poděkovali ČOS i pracovníkům řetězce Penny, že jste společně tento projekt zrealizovali. Díky výhře jsme si nakoupili do oddílu pomůcky, které udělaly radost nejen nám trenérkám (abychom mohly vést tréninky na vyšší úrovni), ale především našim florbalistům! Jenom díky Vám jsme si mohli dovolit koupit např. MY FLOORBALL PASSER SAUCER PRO Florbalový nahrávač a agility žebřík.

Neméně velkou radost měly děti i z pěkných mikulášských "Penny balíčků". Snažíme se vždy dětem nějakou malou radost na Mikuláše připravit, ale letos jsme za vaše kupóny v Penny měly možnost nakoupit různé druhy tyčinek, oříšků nebo třeba ovoce. Malý balíček dostal každý z 50 malých florbalistů. Nejmenší děti (myslím tím především žáky 1. a 2. třídy) byly na mikulášském tréninku zaskočené nejen atmosférou- kdy při různých soutěžích získávali další produkty Penny, ale i čerty, anděli a samozřejmě "Penny balíčky" určené pro každého florbalistu. Mě ale překvapilo něco úplně jiného!

Kromě toho, že jsem trenérkou s florbalovou licencí, jsem zároveň i učitelkou s 23 letou praxí na naší škole. Přesto mě překvapila reakce našich největších florbalistů (žáků 8. a 9. třídy), jejichž trénink byl také "speciální" se soutěžemi o Penny výrobky a tito "velcí" chlapci byli upřímně překvapeni, že i oni "velcí" dostali každý svůj pěkný "Penny balíček". A takto překvapit a zaskočit puberťáky, to se opravdu každý den nepodaří.

Nezapomněla jsem ani na florbalisty, kteří z důvodu onemocnění nebo z důvodu nedávného prodělání covidu nemohli přijít na mikulášský trénink, kterým byl předám balíček ve škole.

Prosím, vyřiďte mé velké poděkování zástupcům Penny, kteří s vámi na projektu spolupracovali.

Myslím si, že váš skvělý projekt udělal mnoha dětem velkou radost!

Moc vám všem děkuji

Petra Pánková, Sokol Nasavrky