Česká obec sokolská

Přihlaste se do #BeActive Sokol spolu v pohybu na konec září
Registrace končí 24. 6. 2022

13. 06. 2022

Sokol spolu v pohybu bude propojen s Evropským týdnem sportu (EWOS). Významnou součástí tohoto týdne sportu je také #BeActive Night, která připadá na sobotu 24. 9. večer. Pro tento den je připravena výzva na večerní překonání co nejdelší vzdálenosti libovolnou formou, jako je například běh, pochod, orientační závod nebo pohádkový les. Téma letošního ročníku bude zaměřeno na seznámení veřejnosti s používáním tělocvičného nářadí a náčiní, které máme v našich tělocvičnách.

Tradiční týden akcí v sokolských jednotách, které veřejnosti ve všech částech republiky představují celou šíři sportovních, pohybových, kulturních i společenských aktivit Sokola. Každoročně v tomto týdnu sokolové uspořádají okolo 150 akcí a do sokoloven se přijde podívat a vyzkoušet sokolské aktivity přes 10 000 návštěvníků. Pro řadu z nich se tato zkušenost stane důvodem zapojit se do činnosti sokolských jednot.  

Sportovní akce, jako otevřené cvičební hodiny, závody, soutěže, turnaje a výlety jsou určené především rodinám. Na mnoha místech je možné si otestovat fyzickou kondici a zjistit, jak na tom jste! 

Další informace naleznete na stránkách sokol.eu/projekt/sokol-spolu-v-pohybu
a pokud máte chuť se přihlásit k organizaci akce u vás v Sokole, přihlaste se přes Google formulář https://forms.gle/UJCQK4x8zBDYa4Fr7.

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace