Otevřený Přebor ČOS starších žákyň
Memoriál M. Čípy 2022

15. 06. 2022

V sobotu 11.6.2022 se za slunečného počasí v krásném areálu T.J. Sokola Pardubice I. se čtyřmi antukovými kurty konal volejbalový „open“ Přebor ČOS starších žákyň – Čechy hraný jako Memoriál M. Čípy.

Na turnaj se přihlásilo 12 družstev, tím byla naplněna kapacita turnaje. Deset družstev Sokola doplnila dvě nesokolská družstva.

Každé družstvo sehrálo 5 nebo 6 zápasů, do semifinále se probojovala sokolská družstva Havlíčkova Brodu, Bedřichova A, Roztok u Prahy A a domácích Pardubic A.

V souboji o 3. místo pak zvítězil Bedřichov A nad Roztoky A.

Přebor ČOS Čechy ve volejbale starších žákyň vyhrála děvčata z Havlíčkova Brodu, když ve finále porazila domácí družstvo.

Turnaj se konal za podpory OS ČOS (dodal medaile, diplomy a míč pro vítěze) a Magistrátu města Pardubic. První 3 družstva si navíc odvezla poháry a dárkové koše.

Konečné pořadí:

1. Sokol Havlíčkův Brod
  2. Sokol Pardubice A
  3. Sokol Bedřichov A
  4. Sokol Roztoky u Prahy A
  5. Sokol Štoky
  6. Sokol Roztoky u Prahy B
  7. Sokol Bedřichov B
  8. Polička
  9. Sokol Chlumec n.C.
  10. Sokol Třebechovice p.O.
  11. Sokol Pardubice B
  12. Svitavy