Kolektivem roku 2021
je skvělá trojka

24. 04. 2022

Eva Matoušková, Katka Matoušková a Zuzka Míková patří do župy Jana Podlipného. Jsou členky Sokola Praha Královské Vinohrady, Katka hostuje v Sokole Praha Vršovice. Jde o velmi aktivní cvičitelky, které se spojily a vytvořily Skvělou trojku.

Letošní vítězství jim vynesly Distanční závody všestrannosti. Během covidu, kdy se neuskutečnily žádné závody všestrannosti, se rozhodly, že s tím něco udělají a pomohou tak svému okolí zase sportovat.

Distanční závody byly určené pro všechny věkové kategorie, závodníci si mohli disciplíny plnit sami, se svými rodiči nebo v malých skupinách se svými cvičiteli.

Závod měl 16 disciplín, přičemž pro každou disciplínu byla bodovací tabulka:

2x plavání, 4x atletika, 5x gymnastika, 1x šplh, 4x silové a vytrvalostní disciplíny.

Soutěž brzy přerostla hranice župy.

Dík naší skvělé trojce – Eva Matoušková (Vinohrady), Katka Matoušková (Vinohrady/Vršovice), Zuzka  Míková (Vinohrady) za obětavou práci.