Jihlavský pohár v tanečním sportu
ovládl Sokol Bedřichov

17. 09. 2020

Taneční klub TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava, uspořádal za velmi přísných hygienických podmínek, tradiční již 13.ročník odložené jarní soutěže Jihlavský pohár v tanečním sportu. Soutěže se zúčastnilo 57 párů registrovaných v ČSTS z celé České republiky.

Tanečníci domácího tanečního klubu TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava zaznamenali pět úžasných postupů do finále a vytančili všechny cenné kovy. Dvě parádní umístění si na své konto připsal pár Samuel Pavel-Morkusová Michaela TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava, kdy ve věkové kategorii JUN I. tř. C standard vytančil stříbrné medaile, v kategorii věkově starších JUN II. tř. C standardních tanců potvrdil své kvality a s přehledem vyhrál zlato.

Jihlava1

Ve věkové kategorii JUN II.  v nejvyšší třídě B do soutěže promluvil taneční pár Novotný Lukáš-Prokůpková Lucie  z TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava, ziskem bronzové medaile a finálového 4.místa v mládeži za tance standardní. V tancích latinsko-amerických tř. B JUN II. tančili hned dva páry TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava. Pár Samuel Pavel-Morkusová Michaela obsadil 7.místo, pár Novotný Lukáš-Prokůpková Lucie 5.místo, tento pár tančil i v kategorii mládeže B, kde dotančil až do semifinále a obsadil konečné 8.místo.

"Po nucené pauze, je pro nás medailové ocenění známkou dobře odvedené práce na letních soustředěních a motivací k další práci a získání nejvyšší mládežnické výkonnostní tř. A" zhodnotila výkon svěřenců TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava vedoucí klubu a hlavní organizátorka soutěže Bc. Radka Prokůpková.

Na soutěži opět měly možnost zatančit a posbírat zkušenosti i začínající páry kraje Vysočina:

Černoch Ondřej - Dubová Linda TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava

Kratochvíl Václav - Mikulová Adéla TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava