Florbalisté ze Strážnice
trénovali i přes prázdniny

16. 09. 2022

Hráči z florbalových oddílů T. J. Sokol Strážnice ani přes prázdniny nezaháleli. ro naše nejmenší hráče z přípravky jsme na začátku července nachystali příměstské soustředění v DDM Strážnice. Dopoledne jsme se věnovali tréninku v tělocvičně na ZŠ Školní, odpoledne tréninku fyzičky, hrám, soutěžím a atletickým tréninkům.

Pro starší hráče z řad elévů a mladších žáků bylo určeno týdenní soustředění v Rekreačním středisku Kopánky. Celý týden "bez maminek" pouze s trenéry jsme všichni zvládli:) Opět každé dopoledne trénink v tělocvičně a po obědě a poledním klidu tréninky atletiky, návštěva fyzioterapeuta, hry, koupání, stezka odvahy a vše, co k prázdninám patří. Na pětatřicet účastníků si florbalem zpříjemnilo prázdniny.

Tréninky florbalistů budou probíhat v tělocvičně ZŠ Školní ulice. Více informací najdete na www.florbal-straznice.cz nebo na Facebooku Sokola Strážnice, popřípadě ve facebookové skupině Milujeme florbal.

Oddíl zdravotního cvičení seniorů zahajuje své pravidelné cvičení od úterý 20. 9. 2022 v tělocvičně DDM Strážnice. Začátek vždy v 15:45 hodin.

Text: Vojtěch Studénka

Foto: Kryštof Koštuřík, Vojtěch Studénka.