Dnes začíná Sokol spolu v pohybu
Dveře otevře přes 180 sokoloven

23. 09. 2022

Tradiční zářijová akce Sokol spolu v pohybu se tento rok koná ve více než 180 sokolovnách napříč Českou republikou. Přijďte se podívat do nejbližší sokolovny, zjistěte co nabízí a zapojte se do našich aktivit. Rozšiřte naše řady, je nás více než 150 tisíc.

Evropský týden sportu (EWOS) je i v České republice. Jeho tradiční součástí je i bohatý program v sokolovnách, kterému říkáme Sokol spolu v pohybu. Tradičně je tato akce poslední zářijový týden. Tedy od pátku 23. 9. do pátku 30. 9.

Letos se do tohoto projektu zapojilo více než 189 sokoloven, ve kterých se koná přes 200 akcí. Podívejte se, kterou sokolovnu máte nejlbíže a co zajímavého nabízí.

Nenechte si ujít #BeActive Night

Významnou součástí tohoto týdne sportu je také #BeActive Night, která připadá na sobotu 24. 9. večer a zažijte aktivní sobotní večer. Překonejte se svými kamarády co nejdelší vzdálenost (běh, pochod, orientační závod nebo procházka pohádkovým lesem - podle toho, co vaše nejbližší T. J. nabízí). Uběhnuté či ušlé vzdálenosti z každé akce z T.J. Sokol se sečtou dohromady a bude vyhodnocena jednota s nejdelší překonanou vzdáleností. Nejlepší jednoty budou odměněny a budou vyhodnoceny i kraje, kde se podařilo nasbírat nejvíce kilometrů.