Charitativní parkour v Uherské Hradišti
Trénink povede zkušený trenér

24. 03. 2022

V Uherském Hradišti se tamní sokolové rozhodli pomoct nejen ukrajinským dětem formou cvičení zdarma, ale také přispět všem, kteří tuto pomoc potřebují. Jejich cvičitel parkouru, Lukáš Otoupalík, se rozhodl uspořádat parkourový workshop pro zájemce a to bez jakéhokoli omezení. Ten se koná 27. března od 16 hodin."

Jsi-li dítě nebo děd, na parkour zamiř hned!" by mohlo být heslo, které charakterizuje záměr trenéra parkouru Lukáše Otoupalíka.

Jeho lekce se bude konat v neděli v Uherském Hradišti a doporučené vstupné je 100 korun. Celý výtěžek poputuje organizaci Člověk v tísni. „Jsem rád, že se umíme semknout a pomoci lidem, které trápí válka. Můžeme začít spolupracovat a třeba se v budoucnu podaří na Ukrajině zřídit i nějaká naše jednota." říká starosta jednoty Jaroslav Ševčík.