21. ročník Tsunami cupu
v Dolních Beřkovicích

28. 08. 2020

TJ Sokol Dolní Beřkovice zorganizoval již 21. ročník Tsunami cup v Dolních Beřkovicích. Tento turnaj se vždy těšil velkého zájmu oddílů středočeského kraje i mimo něj. V rámci krajského úřadu středočeského kraje byla záštita nad turnajem převzata hejtmankou Středočeského kraje, což velmi významně zdůraznilo konání tohoto turnaje v období, kdy se celá řada oddílů nemohla tohoto turnaje zúčastnit. Proto byl tento ročník pouze jednodenním turnajem, což na jeho významu nic nezměnilo. Nejvýznamnějším účastníkem na tomto turnaji byli hráči týmu ŠAMPÓNI z Chotěšova. Za jejich dvacátou účast jim patří zvláštní poděkování, neboť účastníci nebyli jen hráči, ale i rodinní příslušníci. Jejich pozornost vždy budila u ostatních účastníků obdiv za jejich širokou účast na tomto turnaji.

Předpokládalo se, že účast na tomto turnaji bude menší, což se také nakonec potvrdilo. Celá řada oddílů odhlašovala na poslední chvíli svou účast.

Součástí tohoto turnaje byla i večerní zábava, kdy se jí zúčastnilo přes 150 občanů, jak z řad hráčů, fanoušků, tak i místních obyvatel.

Zvláštní pozornost a poděkování si zaslouží hudební skupina Jiřího Křováčka, která dávala celému večeru dobrou náladu, a to až do 2:00 hodin.

Nejlepší vizitkou dobré nálady účastníků byla účast na tanečním parketu.

Při turnaji se projevila velká bojovnost, zároveň ale bez agresivních zákroků. Rozhodčí pan Princ tento turnaj sám hodnotil velmi pozitivně, jak úroveň kombinační hry tak i snahu o co nejlepší výkon.

Tsunami2

Na závěr turnaje bylo provedeno vyhodnocení a určeno pořadí prvních čtyř mužstev.

Jednotlivá mužstva byla oceněna diplomem, věcnou cenou a pohárem.

Umístění uvádíme u těchto mužstev:

1. místo Šťépateam z Dolních Beřkovice

2. místo Šampóni z Chotěšova

3. místo TORPÉDO složené z hráčů Beřkovic, Horních Počapel, Cítova a Mělníka

4. místo Dorost z Dolních Beřkovic

Tsunami3

Zvláštní pohár za účast ve dvaceti ročnících Tsunami cupu obdrželi hráči týmu Šampóni z Chotěšova.

Nejlepším střelcem byl vyhodnocen Jiří Vokoun z týmu TORPÉDO.

Nejlepším brankářem byl oceněn hráč Vozábl z týmu Šampóni Chotěšov.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem hráčům, pořadatelům, hudební skupině pana Křováčka, vedoucímu hospůdky na hřišti, správci sportovního areálu a řediteli celého turnaje Miroslavu Hrdému, jak za úspěšní a velmi dobré provedení sportovní a zábavní akce.

Na závěr zveme všechny účastníky na 22. ročník v roce 2021.