27. 08. 2022

Volejbalový turnaj s grilováním

Zahájení akce bude ve 13:00 hod. na kurtech TJ Sokol Děčín v dolní části Riegrovy ulice.

V případě deště se akce nekoná!

Hraje se na antuce a účast je pouze pro maximálně 6 smíšených, amatérských, volejbalových týmů s max. osmi hráči. Smíšený znamená minimálně 2 dívky či ženy ve hře a minimálně 2 chlapci či muži. Hraje se dle platných pravidel volejbalu na dva hrané sety do 25 bodů (max.)

Přihlášení se akceptuje do 12.srpna včetně a vzhledem k omezené kapacitě se mohou zúčastnit pouze ta družstva, kterým bude účast potvrzena písemně, mejlem.

Poplatek za účast je 70 Kč na osobu. Po skončení turnaje dojde k vyhlášení výsledků, ale nebudou rozdělovány ceny. V ceně poplatku je možnost konzumace grilované kýty s chlebem, ca 3piva/osobu, alko/nealko nápoje dle stavu zásob do vyčerpání. Samozřejmě káva a čaj s nějakým zákuskem.

Před zahájením bude rozlosování družstev s následným rozpisem, kdo? kdy? s kým?, a které družstvo bude zajišťovat rozhodčího a počítadlo bodů. Po skončení zápasu nahlásí rozhodčí výsledek pořadateli turnaje.

V budově u areálu je toaleta a možnost sprchy po turnaji.

V případě dotazů je možné volat na číslo 606817701 Pavel Šteker