26. 09. 2022

Spolu v pohybu - Rodinné sportovní hry 2022 - Pardubice

Rodinné sportovní hry začínají v 16:30 ve venkovním areálu T.J. Sokol Pardubice I, Jiráskova 29. Akce se mohou zúčastnit celé rodiny, které soutěží v plnění různých sportovních úkolů, které jsou odstupňovány obtížností podle věku. Každá rodina získává malé ocenění. Akce je ukončena pouštěním draků.

Ve pondělí 26.9.2022 se od 16:30 hod konaly Rodinné sportovní hry v rámci akce Spolu v pohybu ve venkovním areálu T.J. Sokol Pardubice I za slunečného počasí. Akce se zúčastnilo 113 rodin (178 dětí a 138 dospělých). Rodiny soutěžili v 11 sportovních disciplínách, při kterých plnili sportovní úkoly obtížné dle věku účastníka. Součastí Rodinných sportovních her bylo společné pouštění draků. Akci zajištovalo 33 cvičitelů oddílu sokolské všestrannosti a proběhla za podpory ČOS, Městského obvodu Pardubice I a SmP - Odpady a.s.