17. 06. - 19.06. 2022

Sokolové na Ohři

Pro každou předem dohodnutou a nahlášenou posádku (kormidelník a háček) objednáme 1 loď + 2 pádla + 2 vesty + 1 barel = 640 Kč/ 2dny jízdy (včetně všech poplatků, pokud budeme vracet vše na sjednaných místech) to znamená = 320 Kč na osobu.

Na tábořišti stojí 1 osoba 100Kč/noc, stan 0Kč/noc, auto 120Kč/noc u stanu a 80Kč/noc na parkovišti. Sprcha-žeton 30Kč. Ještě upřesníme podle naplánovaného tábořiště.

S sebou doporučuji:

Plavky, triko, kraťasy, něco na spaní, dobré jsou boty do vody a něco měkčího pod zadnici, provázky na uvázání materiálu k lodi, houbu na vysušení vody z lodě - zpravidla bývá v půjčené lodi, ale nemusí být.

Stan, spacák, karimatka, baterka, pokud budete vařit tak to už víte co na to je třeba, ale není to nutné, protože v kempech jídlo bude možné koupit. Něco k zakousnutí a vodu na cestu do lodě. Bude k dispozici elektrická přípojka, takže kdo bude chtít musí mít rozdvojku a prodlužovák aby se mohl napojit. Budeme mít společnou elektrovarnou konvici a PB vařič.

Neuškodí lahvinka na večer, i když v kempu něco mají.

Pro jistotu pláštěnku a při sluníčku je vhodný klobouček, opalovací krém, repelent proti hmyzu, hygienické potřeby, toaleťák ?

Podrobnou trasu plavby a celkový itinerář dostane každá přihlášená posádka nejpozději týden před odjezdem na vodu.

A HLAVNĚ DOMA NEZAPOMEŇTE DOBROU NÁLADU !!