18. 06. 2022

Oslavy 100 let fotbalu v Bedřichově

Fotbalisté Bedřichova slaví 100 let. K narozeninám přijedou gratulovat české fotbalové osobnosti jako Karel Poborský, Vladimír Šmicer nebo herci z televizního seriálu Okresní přebor. Celodenní oslava se uskuteční v sobotu 18. června přímo na stadionu. Vstupenky na akci si můžete nejlevněji zakoupit už teď v předprodeji on-line nebo v bufetu přímo na stadionu.

Gratulovat do Jihlavy přijedou vzácní hosté. Účast už přislíbil vicemistr Evropy Karel Poborský, vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer a dorazí také herci ze seriálu Okresní přebor.

„Oslavy takového výročí jsou pro nás velikým závazkem. Chceme, aby si narozeninový den na stadionu užil opravdu každý, kdo na stadion dorazí. To, že se oslavy klubu konají ve stejný den jako v roce 1972 už je jen třešnička na dortu,“ říká předseda bedřichovských fotbalistů Marek Zamazal.

Oficiální program začne v 9 hodin. Sportovní část bude obsahovat zápasy všech mládežnických kategorií, ale dojde i na souboj A-týmu mužů v exhibici proti hokejové Dukle.

Hlavním sportovním bodem programu bude dopolední duel bedřichovských legend proti týmu osobností pod vedením kapitána a legendy pražské Sparty Horsta Siegla.

Před zápasem přímo na hrací ploše dojde ke křtu vůbec první oficiální publikace MY JSME BEDR mapující celou stoletou klubovou historii.