24. 06. - 25.06. 2022

Noc sokoloven

Přijďte navštívit naší sokolovnu a to od 17. hodin. Program je připravený jak pro děti, tak dospělé. Můžete se těšit na komentované prohlídky, hry, soutěže, cvičení s Jožou a Rudou, seznámení s loutkoherectvím, posezením nad kronikou a fotografiemi. Pozvání přijala i hudební skupina mladých sokolů z Jablonce nad Nisou. Pro odvážlivce je možné přespání v sokolovně. Občerstvení zajištěno i společná večeře.

Doplňující informace k přespání: Cena přenocování včetně večeře a snídaně je 80 Kč pro členy sokola a pro ostatní je 120 Kč. S sebou si přineste: spací pytel, polštářek, kartáček na zuby, v případě špatného počasí tenisky na sport na přezutí. Nutné přihlášení předem na emailu Evy Rydvalové info@sokolzasada.cz , nebo na tel. čísle +420 608 228 702.

noc sokoloven zasada